Author: D****
Date:
Review: Thank you SHEIN same as picture
Màu sắc: Nhiều màu
Price: 488.000₫
| Material | Aluminum |
| Batteries Included | No |
| Color | Multicolor |
| Power Supply | Car Charger |
| Light Source | LED Lights |
| Type | Bulbs(LED) |
| Voltage | 12V |
| Power | 55W |
| Color Temperature | 6000K |
| Lumens | 4000~5000LM |
| SKU | sq25081278367577609 |
Brand Name: S&D
Brand Page: https://m.shein.com.vn/Brands/SD-sc-0145514430.html
Quality: 4115418 người đã nói rằng chất lượng rất tốt!
Author: D****
Date:
Review: Thank you SHEIN same as picture
Màu sắc: Nhiều màu
Author: t***a
Date:
Review: Goood
Màu sắc: Nhiều màu
Author: R***I
Date:
Review: They work magic these ones
Màu sắc: Nhiều màu
Author: 0***9
Date:
Review: مننننناااااااسببببببببببببببب لسيارة وصحيحح لكن اختر الخيار الصححييححح المناسب لسيارتك وهو جميللللللللللللللللل جدااااااًراضي عنه جدددددددددددداااااااااااااااااااااااا جججججججججججججدددددددددددددددااااااااااااااااااااااااااااا جججججدددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا
Màu sắc: Nhiều màu
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm